| Nikol_9025 a întrebat:

Prin ce metoda iti poti mari sanii?

Răspuns Câştigător
| Any_2443 a răspuns:

Prin operatie cu implant cu silikonwinking
Dar sunt si pastile dinalea dar nu garantez ca daw rezultate

5 răspunsuri:
| Emma a răspuns:

Daca nu ai ajuns inca la maturitate, mai asteapta sa ti creasca!
Poti sa ti pui implanturi daca vrei
Bft:*

| perro12 a răspuns:

Silicon happy sau sutien cu burete (se vad mai mari cat timp il porti )

| Fetita a răspuns:

Anticonceptionale

| mikella a răspuns:

Iti poti mari sanii prin implanturi cu silicon, dar in ultimu timp aud ca majoritatea feletol care aveau silicoane puse acum si le scot ca cica sanii naturali sunt la moda. iar daca vrei sa iti pui silicoane ai grija ca acel doctor sa tii puna bine.succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.depinde cati ani ai thinking daca esti micuta ai rabdare pana vei fii mare pentru. ca iti vor creste. daca esti mare si mama natura nu a fost prea buna in privinta sanilor, poti recurge la operatii estetice de ce nu happyimplanturi cu silicoane sau injectarea cu grasime proprie.depinde de preferinte si situatia financiara tongue dar cel mai bine e sa ai incredere in tine.in corpul tau si sa te accepti asa cum esti! cu sau fara sani, iubeste`te ESTI TU! inspira lumii increderea ta si sa vezi ce schimbare majora! Invata sa-ti pui in valoare ce ai tu mai bun nu ramane fixata doar pe sani, ai atatea cu care te poti mandrii! Sper ca ti-am fost de ajutor tongue