| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti sa faci sa iti creazca sanii mai mari? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Sticlaru_Andra_1998 a răspuns:

Este recomandat sa mananci mult piept de pui la gratar, morcovi si marar. Iar la dus poti sa dai cu apa rece peste ei.Acum depinde si de marimea pe care o are mama ta, bunica ta.Chestia asta este si genetica!

15 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Creazca? u visezi la bust mare da nu stii limba romana?! f tare! u esti viitorul!

| nesuferit a răspuns:

Damii mie sa tii masez ca sa creasca

| h3r a răspuns (pentru nesuferit):

Binevoitorule...

| SixOnTheBeach a răspuns (pentru nesuferit):

Chiar ca bine voitor esti

| eurynomus a răspuns:

Este o crema care face sa cresca cu un numar, daca vrei detalii intreba ma mai multe

suntserios
| suntserios a răspuns:

Implant silicon

| SixOnTheBeach a răspuns (pentru suntserios):

Implant cu silicon isi pune Mãta!

| suntserios a răspuns (pentru SixOnTheBeach):

Atunci continua tu cu dusul rece si cu mancatul de morcovi si marar. o sa iti creasca sanii cand o sa iti cresca si IQ

| SixOnTheBeach a răspuns (pentru suntserios):

Du-te si impusca-te! ERA INTREBARE PENTRU PRIETENA MEA... dar IQ tau nu te prea ajuta mister

| suntserios a răspuns (pentru SixOnTheBeach):

Ma ajuta mai mult decat cei care cred ca daca freci sanii cu marar o sa cresca. si tu faci parte din acesta multime inteligenta.

| h3r a răspuns:

Sa cresti si tu!
Sanii nu "crezc" la indemn.

Take care!

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Se spune ca tinctura de marar ajuta la cresterea saniilor, dar dureaza un timp! dar mai bine asteapta sa iti creasca de la sine!

| silvipisicutza a răspuns:

Ia o bucata de hartie freaco intre sani cam de 2 ori pe zi timp de vreo 3 luni si o sa creazca... am auzit ca functioneaza cu fundulwinking Fundii?

| knoxfcsb a răspuns:

Sa faci sexlaughing)

| Morys93 a răspuns:

Mananca porumb si marar si iti cresc funda!