| anonim_4396 a întrebat:

Pun o intrebare pentru fete, dar va rog sa raspundeti cat se poate de sincer.
Ce parere aveti despre un baiat cu alunita pe nas?

6 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Nu conteaza alunita, conteaza caracterul persoanei.

| MM a răspuns:

Deci, eu daca as vrea sa am o relatie cu un baiat cu o alunita pe nas, nu m-ar interesa ca e betiv, drogat, golan, scandalagiu, curvar, prost, batut in cap. Acestea nu-s defecte in comparatie cu alunita de pe nas.Nu stiu daca as putea trece peste asta...

Acum serios, tu chiar ai o problema cu asta? Te simti complexat? Mie mi se par chiar sexy alunitele. Dau un farmec aparte persoanei care le detine tongue

| AdeLina a răspuns:

Wowlaughing... Chiar crezi ca conteaza (scuzati cacofoniatongue) atat d mult? Nu cred ca multe fete pun accent pe alunitele de pe nas... Cel putin eu nu... Cum a spus si Linda se pot opera... insa am auzit ca este destul de periculos poti face cancer sau alte boli de genu...

| AliNuTzA_9627 a răspuns:

Poi sincer daca ai farmecul tau aparte nu conteaza alunitatongue, din contra pari mai interesant, mai special.cred euhappyNu vad nimic ciudat in asta.
ceau:*

| Linda a răspuns:

Din cate stiu eu se poate opera, parerea mea e ar fi bine sa incerci varianta asta.

| Ioonela a răspuns:

Am o parere buna, din contra te face mai special.
zi-mi si mie cum te numesti, cunosc pe cineva cu alunita pe nas big grin