| mikypissy a întrebat:

Saluty...am si eu o intrebare. Ce parere aveti despre situatia in care un baiat ii cere unei fete sa ii faca laba? Eram cu un tip si pur si simplu m-am apucat sa il mangai. dar nu a dus la erectie. Pur si simplu un pic frecat.asta inseamna ca i-am facut laba?
Si daca ati putea sa imi raspundeti sincer si fara bataie de joc, v-as fi recunoscatoare.
Va multumesc...

9 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Da...se poate spune si asa fiindca totusi i-ai frecat-o chiar daca n-a rezultat nimic din razboiu asta laughing

| ATHOS a răspuns:

Stai linistita, nu e nici o problema! O intrebare am si eu : tie ti-a placut? Raspunsul la aceasta intrebare chiar e important! Dar nu pentru mine ci pentru tine!

| Andru1996 a răspuns:

Poi da cam asa se numeste ce ai facut u laba:d fara bataie dde joc nu e nimic rusinoswinkingdaca tie tia plkt si lui si va simtiti bine impreuna nu conteaza... voi facetiva de cap dar ai grija sa nu te faca cumva sa suferiwinking distractie placuta

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

PFFFF laba vorbeste frumos cerect se spune masturbare nu labatongue prea vulgar spune-i sa o faca singur

| andreea_1536 a răspuns:

Da, se numeste laba chiar daca nu a durat prea mult si nu a avut ``final``insa nu este nimic rau si in mod normal asta se face intr-o relatie

| Lorien_2084 a răspuns:

Nu e nimic rau intre doi parteneri.

| Adelina04 a răspuns:

Asta chiar a fost amuzantlaughing

| maya1311 a răspuns:

Da daca pur si simplu `iai fracato `asa cum spui tu se numeste laba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai pa nu ai inteleg mai nimic tea pus el sau ai inceput u de buna voie...ca daca e asa inseamna ca acel baiat este ipotent...lasa ca trece