| Melly a întrebat:

R. I. P. Madalina Manole te iubim acolo sus unde te aflii acum.
Odihneste-te in pacestraight face

Răspuns Câştigător
| Lenush a răspuns:

Bravo!
in sfarsit o persoana realista. sunt de aceeasi parere cu tine, pacat ca sunt putini carora le pasa de acest lucru.
pacat ca nu putem sa o aducem inapoi pe Madalina...
a mai cazut o stea...
Dumnezeu e un egoist pentru ca ne vrea pe toti inapoi...,
asa a facut si cu ea, a luat-o in cer sa-i cante numai Lui...
o zi trista...
Dumnezeu sa o ierte!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te vom iubi necondiționat și să cânți și acolo unde ai plecat așa cum ai făcut și aici.
Regrete eterne.
Pa, pa.

| lavynika a răspuns:

Nu pot sa spun decat cateva cuvinte:Sunt de-a dreptul socatastraight face, parca nu realizez ca nu mai e printre noi.Sa se odihneasca in pace si de acolo de sus sa aiba grija de copilashu ei.