| baru a întrebat:

Sa ne rugam pentru ea. Madalina Manole. Odihneascase in pace,.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Odihnă veșnică!
Pa, pa.

21 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Rugati-va pentru cei vii, nu pentru cei morti. Cei morti au trecut dincolo, unde nici o rugaciune nu-i mai ajuta, numai raspunsul lor in fata judecatorului. Pace!
P. S. Totusi, eu sper ca nu s-a sinucis, sinuciderea este un pacat foarte mare straight face

| ines a răspuns:

Odihneascase in pace nu imi vine sa cred pacat de copil

| luana1 a răspuns:

Era util daca cei apropiati ei ar fi facut ceva mai mult pentru ea, in momentele in care stiau ca ea nu-si mai doreste aceasta viata.Au stat pe margine fara sa intervina, crezand ca o sa-i treaca.Pacat.Nu mai ajuta cu nimic acum o rugaciune.

| anka a răspuns:

Mai bine roaga-te pentru copilasul care a ramas orfan de mama.

| psihox a răspuns:

Cateodata, versurile cantate, parca, ar anunta ce va urma, de ex. ceva negativ. Asa ca dr.-ii n-au fost destul de rapizi sa o fi salvat.

| Madalina1455684 a răspuns:

crying
Dupa ea mi-a pus mama numele...ma cheama Madalinasad.

Dumnezeu sa o odihneasca in pace!

| andrei a răspuns:

Pentru ce sa ne rugam?

sa sinucis
pentru asa ceva poate sa se roge toata planeta ca tot in maruntaiele iadului ajunge
si de fapt nici nu situ cei cu ea
daca ea sa sinucis nu credea in Dumnezeu deci de ce m-as ruga?

| andrei a răspuns:

Voi ii stiti pe super stari din sua?
asa se credea si ea un super star si nu se iubea mai mult pe sine decat pe copilul ei

si ce credeti ca facea se pregatea sa se sinucida cand a luat-o un infart ea fiind sanataosa? sau sa incecat cu pesticide?

| lovenotsex a răspuns:

Dumnezeu sa o ierte! Dar pentru copilul ei in primul rand cine se roaga?!"saraca", dar saracii cei din familie, copil de 1 an. Dar nu avem dreptul sa judecam, dar putem remarca...Sa se odihneasca in pace!

| Amelia87 a răspuns:

Dumnezeu sa o ierte, imi pare rau pentru ea... Enorm. sad

Răspuns utilizator avertizat
| laurentiu a răspuns:

Sa te rogi? e in zadar

| versavia a răspuns:

Chiar s-a sinucis? Poate ca nu, eu avand un copilas de 1 an si 5 luni nu mi-as lu-a viata pentru nimic in lume, daca a fost gasita cu o sticla de pesticid in mana nu inseamna ca a si baut din el, din cate am inteles eu era bolnava. La infarct nu v-ati gandit? S-o ierte dumnezeu.

| motanelul a răspuns:

Roagate tuh ba

| maraa_9303 a răspuns:

Fata cu parul de foc, imi va fi dor de easad.

| A_5617 a răspuns:

Saracasad

Dumnezeu s. o iertesad

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Michaela nu neaparat trebuie sa fie o intrebare e un sfat
daca vrei sa-l faci il faci daca nu asta e
si laurentiu, nu e in zadar ea te aude, DUMNEZEU te aude
Odihneasca-se in pace! condoliante familiei! si sper sa gaseasca sus in ceruri tot ce e mai frumos pe lume si sa gasesca ceea ce nu a gasit aici si a facut-o sa ajunga la acest gest
dumnezeu s-o ajute!

| Ea_7898 a răspuns:

BunahappyMultumesc pentru mesajhappyDar de ce ma crezi asa?hee hee
Scuze ca iti scriu aici, dar nu pot sa trimit mesajebig grin

Pa pa

| Ea_7898 a răspuns:

Iti scriu aici. din noulaughing

Nu pot sa trimit mesaje pentru ca nu mi-am verificat mail-ulhappy
Si totusi.astept sa imi zici dc ma crezi asabig grin

Byehappy

| Ddaaiiaannaa a răspuns:

Sa-i fie tarana usoara!

Mada, va ramane mereu in inima fanilor ce au iubito si o iubesc in continuare!

Fata cu par de aur. va disparea de pe lumea aceasta foarte cruda straight face

Se trage cortina.sad

Dumnezeu sa te ierte!

| Mary24 a răspuns:

Doamne saraca femeie dupa ce sa sinucise se pare ca nu s-a gandit la saracul copil cand o sa creasca mare o sa vada sau o sa il intrebe pe tatal sau tati unde e mami si taicaso ce ii raspunde ca e moarte cred ca o sa sufere pentru asta ...tot ce pot sa spun e ca nu cred ca s-a gandit ca poate o sa spuna copilul ei asa cevasad