| anonim_4396 a întrebat:

Madalina Manole chiar s-a sinucis?

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In urma anchetei efectuate dupa moartea ei, a reiesit ca s-a sinucis prin inghitirea unei substante otravitoare.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

întreabă o

| untu a răspuns:

Nu cred ca s-a sinucis! Cazul este foarte complicat! Nu se poate! Totul este aranjat ca sa para sinucidere! Tocmai azi a murit mama ei bolnava ce era, a murit de cancer si de suparare!

| Clorox a răspuns:

Cui ii pasa?

| Daniel9988 a răspuns:

Cel mai probabil a ucis-o sotul...dc sa vrei sa mori cand esti in floarea varstei, cu o cariera de succes si o familie sanatoasa?

| TheCMA a răspuns:

Nniiiiiiiiiiiieeeeeeeeeezzzzzzzzz

| laviniakzan a răspuns:

Da

| Wiskas_Razvan_1982 a răspuns:

Da, de 2 ori.

| Lucianescu a răspuns:

Desigur ca da