| GigglesToDay a întrebat:

Buna dc la pi*zda ma mananca adica asa ma gadale si trebuie sa ma spal in fiecare zi:-l [ de obicei ma spalam la doua zile] si parca se vad bubute mici mici si nah ma manance de la ce oare[14 ani virgina]big grin fara misto plscrying(

4 răspunsuri:
| JESSARYA a răspuns:

Omglaughing.in fine mergi la un ginecolog sau incearca crema de galbenele daca e o simpla iritatie ar trebui sa-ti treaca.

| elenat a răspuns:

Draga e normal happy doar ca trebuie sa te speli mai des :d asta e tot

| LaverCristian a răspuns:

Poooi trebuie sa te speli in fiecare zi fie ce o fi siiiii daca esti virgina trebuie sa mergi la doctor poate fi ceva infectie
Putin misto big grin
ii cam dubioasa treab cu virginitatea si sa te manance pisicuta

| lary725 a răspuns:

Poate ai o infectie, du-te la medic