| ralucaralu a întrebat:

Respir destul de greu(am mai avut probleme si fratele meu la fel, dar doctorul i-a spus ca e lipsa calciului), iar in ultimul timp ma doare ci capul. Intr-adevar si ochii ma cam dor si parca ametesc. Ma simt cam obosita, iar pe o unghie mi-a aparut o pata alba. M-am gandit ca poate fi lipsa de calciu.Imi este frica sa nu am ceva mai rau. Ce parere aveti?
P. S. am 14 ani jumatate

2 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Şi eu am avut aceasta problema si la fel mi s-a spus că am lipsă de calciu.La mine s-a rezolvat dupa ce am luat o lună tratament cu calciu.Mergi la doctor să'ţi prescrie ceva.

| Happyness a răspuns:

Du`te la doctoru de familie vezi ce zice apoi du`te si fa`ti niste analize. e cel mai bine asa