| anonim_4396 a întrebat:

S. O. S am 11ani si nu stiu cum sa-mi fac preten! help!

Răspuns Câştigător
| Tediii11 a răspuns:

Pai il poti cere idul de la prietenul lui cel mai bun sau de la colegele lui. Sincer eu asa am facut. Lui ii iera frica sa vorbeasca cu mine.Trebuie sa ai tupeu. Sa te bagi in seama.
Mie mi-a mers cu faza astahee hee
Faunda?puppy dog eyeskiss

8 răspunsuri:
| NicolaVlad a răspuns:

Sincer la 11 ani nu ar trebui sa te intereseze chestia astabig grin ar trebui sa inveti la varsta aceea...Incearca si tu sa profiti cat esti la copilarie ca dupa nu-ti mai da nimeni inapoi timpu asta

| ruxycat a răspuns (pentru NicolaVlad):

Mersi mult pentru sfat am sa-l las si sa ma apuc de invatat!;-*

| Tediii11 a răspuns:

Ai 11 Ani...Deci. Am un sfat pentru tine.

Lasa prietenii.ca eu am 14 si sincer m'au facut doar sa sufere.winking

Vezi ca nu o sa te ajute cu nimic. It zic sincer. asa eram si eu. eram disperata sa imi gasesc un iubit, iar acum nu stiu cum sa mai scap de ei.

| ruxycat a răspuns (pentru Tediii11):

Mss mult Tedi pentru sfatul tau kiss

| SiminaSalvadore a răspuns:

Si eu am 11 ani si in loc sa imi fac prietin injor toti baieti pe care ii vad si ii bat daca pun mana pe mine asa ca lasa baieti ca mai avem ogramade de timp pentru ei! Acum pe locul I e scoala!

| Exeemii a răspuns:

Salut, Ruxycat! Poi :
1. Daca vrei prieten trebuie sa iti placa OBLIGATORIU un baiat
2. Trebuie sa fii draguta cu el, sa fii manierata si sa te simti bine in pielea ta
3. Ai grija sa nu-l sufoci, adica a nu-l saluti de fiecare data pe mess sau sa-l bombardezi cu mesaje, pentru ca va fugi de tine
4. Nu mai spune nimanui despre el pana nu esti sigura ca vrei sa fii cu el, ca sa nu circule zvonuri ~!
5. Daca nu iti reuseste niciuna din aceste sfaturi, ai rabdare :* Mai ai destul timpwinking Fundita?

| ruxycat a răspuns (pentru Exeemii):

Ok dar este totusi o problema nu am messul lui si nici nu crede ca exist pe Terra dec nu ma cunoaste si mi-e prea rusina sa vb cu el si de ce imi spui fundita? ma cunosti?

| Exeemii a răspuns (pentru ruxycat):

Habar n-am daca ai descoperit, dar fundita se spune la pangluca aiawinking Neata raza de soare. Si mai stii? Am incercat sa fiu draguta cu tine! Dar vad inca odata ca cei de 11 ani sunt COPILAROSI si STUPIZI! Deci baftawinking

| Tediii11 a răspuns (pentru ruxycat):

Pai il poti cere idul de la prietenul lui cel mai bun sau de la colegele lui. Sincer eu asa am facut. Lui ii iera frica sa vorbeasca cu mine.Trebuie sa ai tupeu. Sa te bagi in seama.
Mie mi-a mers cu faza astahee hee
Faunda?puppy dog eyeskiss