| Autumnleaves7 a întrebat:

Să spunem ca vorbesc cu niste tipe din liceu virtual,pe facebook.A doua zi eu sunt foarte rusinos si incerc să le evit, să nu le salut.Cum as putea să am mai mult curaj? Să mă bag in seama cu ele?

4 răspunsuri:
| KinoAndreea a răspuns:

Asa eram si eu la inceput. N-ai treaba...cand le vezi, le saluti, le zambesti, le imbratisezi...si incet incet o sa va cunoasteti super bine. Asa am patit eu cu un baiat.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Există și un... liceu virtual?hee hee Atenție la topică.
Nu mai fi crispat, fii mai sociabil, în caz contrar, riști să rămâi un băiat singur și interiorizat. Caută-le prietenia reală, nu virtuală. Mai ales că ți se oferă această posibilitate...

| ElenaSA a răspuns:

Te duci si vorbesti cu ele, azi mai putin, maine mai mult. Si tot asa, vei ajunge sa ai o relatie cu ele.

| Henryk17 a răspuns:

Tie nu trebuie sa-ti fie rusine pentru ca nai de ce.deci te duci frumos la ele si le zizi ce faceti sau ce faci si si dupa intrati in detalii. funda pls am nevoie.