| UnBaiat439 a întrebat:

Credeti ca o fata ma place daca:
1. Ma evita. ( dar nu foarte mult)
2. Cand vorbeste cu mine imi zice : " Ma, copile" desi sunt mai mare cu 2 ani ca ea, dar zice asta razand.( Tot timpul rade cand ma vede)
3. Se uita la mine desi eu sunt intr-o parte a curti scolii iar ea in alta.( si zambeste)
4. Ma saluta tot timpul cand ne intalnim.
Sau care ar putea fi alte "chesti" pe care le-as putea observa?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca te place, invita fata la un suc si daca accepta inseamna ca te place

| neutrino a răspuns:

Ea te place, dar si asteapta ca tu sa o saluti primul si sa nu te mai comporti ca si un copil

| cristimihailov a răspuns:

Intre a te place si a te considera un potential partener este o mare diferenta.

Nu vei fi cu ea prea mult (asta daca vei fii). Motivul este ca esti inca imatur in ochii ei, pentru ea.

Daca vrei sa incerci sa fii cu ea, incearca sa cuceresti prin seninatate. Nu prin maturitate. E mai greu, dar na, sa nu zici ca nu ai incercat.

| szdfxgh a răspuns:

Glumeste doar

| MoLdo18 a răspuns:

Din experieata mea la femei laughing sa zic asa te plece. happy