| Anonimu739 a întrebat:

am 13 fara 6 luni, 1.69 inaltime si 75.5 Greutatea la inaltimea mea ar trebuie sa am 67-68 kg si din cauza asta am sani mai mari (sunt baiat) cum as putea scapa?

3 răspunsuri:
| raduspace10 a răspuns:

Pur si simplu, 1) mananca mai putin, 2) fa multa miscare. La varsta ta slabesti imediat. E bine sa ai grija de pe acum, nu vrei sa stii cum va fi sa slabesti dupa 20 de ani in colo...

| Anonimu739 explică (pentru raduspace10):

La ce anume ar trebuie sa renunt in mancare?

| AnneCyntia12 a răspuns:

O dieta mai sanatoasa si multa gimnastica... incearca sa faci exercitii fitness in fiecare zi cate 30 de minute o ora depinde cum poti tu si ai sa scapi