| SoferTir a întrebat:

Am 12 ani si 7 luni si am 1.69 sunt baiat. Ce inaltime voi avea? Parintii nu sunt prea inalti 1.72- 1.73 ambii.Fratele mamei mele are decat 1.85?

4 răspunsuri:
| ssssssfdsgfser a răspuns:

Am 2 lucruri de zis:
1)Daca vrei poti sa mergi la un doctor care sa iti aproximeze inaltimea in urmatorii 10-20 ani etc
2)Eu as zice(fara nicio suparare) ca o sa ai maxim 1 80 dat fiind inaltimea parintilor tai.

| DeeaLoveAngels a răspuns:

Glumsti nu? Unchiul tau are "doar" 1, 85?! probabil si tu vei fii la fel de inalt ca si ei big grin inaltimea sigura nu se stie big grin

| flavius01 a răspuns:

Big_flavius. Vorbim!

| flavius01 a răspuns (pentru flavius01):

Big_flavius pardon