| Gigelbosu a întrebat:

Sal TPU, am si eu o intrebare, deci la scoala eu stau pe randul de la geam in ultima banca la geam, si as vrea sa imi spuneti metode de a copia dar fara sa te prinda. Cele mai bune primesc funda happy

Răspuns Câştigător
| Panda13 a răspuns:

Pai.poti sa iti scrii pe o foaie raspunsurile si sa o bagi sub coperta caietului sau a cartii [coperta sa fie transparenta sau albastra. dinaia prin care poti vedea.] sau scrisul pe banca[clasic]..sau lipesti fituica pe pantofi si mai arunci o privire[eu am incercat si am luat 9]scrii pe penar, si asta ar merge sau iei un ac si iti prinzi foicia de bluza pe dosul bluzei daca intelegi ce vreau sa zic...si o sati mai vina tie idei. daca in fata ta sau lateral ori unde dar sa vezi ai un coleg inteligent convingel sati arate si tie..doar inclinand foaie si facanduse k se corecteaza ca si cum ar citi tata ziarul tinandul in mada...stiu k nu e prea clar dar totusi sper la funda.happy

| Panda13 a răspuns (pentru Panda13):

Mersiii

| Gigelbosu explică (pentru Panda13):

Debo imi place partea aia cu foita in tricou si cu acul, poti sa imi explici cum sa fac sa fie mai calumea si sa pot copia mai bine big grin

| Panda13 a răspuns (pentru Gigelbosu):

Pai scrii pe foita ce vrei si cu acul o prinzi de bluza sau tricou dar pe dosul bluzei adica sa nu se vada si cand profesorul nu se uita tu intorci bluza si te uiti ce scrie..pentru ca daca o pui pe fata bluzei se vede..stii cand iti iei tricoul pe dos... acolo prinzi foita cu un ac.dar nu o sa-ti iei bluza pe dos..si asa ca vei intoarce bluza/tricoul..trebuie sa pui foita cat mai aproape de josul bluzei ca sa vezi ce scrie.cam coplicat de explicat dar sper ca intelegi...nici eu nu prea stiu cum sa-ti explicbig grin

4 răspunsuri:
| SaTaRRaL a răspuns:

Te-as sfatui sa copii doar la niste materii mai neimportante si sa nu faci o obisnuinta din asta. O metoda ar fi sa-ti faci biletele, dar ai grija unde le pui in penar sau in buzunar