| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot scapa de cosuri am 14 ani si de la 13 tot imi da cosuri am crema dar tot greu mai dispar stiti ceva mai natural cu care sa le fac sa nu mai apara?

1 răspuns:
| Alexandra_1264 a răspuns:

Poti incerca sa dizolvi penicilina in ser fiziologic si sa te dai in fiecare seara pe fata, lasand sa actioneze pana dimineata, are rezultate evidente, iti dispar in 1-2 saptamani.
Dar daca vrei ceva mai simplu, cumpara-ti o crema de galbenele si la fel las-o sa actioneze pana dimineata apoi spala bine tenul cu apa si sapun. Vei vedea diferenta.