| doggy123 a întrebat:

Am 14 ani si am destul de multe cosuri. Uneori imi dispar si arat mai bine dar de cele mai multe ori sunt URATcrying.Nu stiti un mod de a scapa(sau macar sa nu mai am asa multe?) de cosuri? Am folosit si eu creme dar aproape mereu eram plin de cosuri chiar daca le foloseam. Orice idee e buna natural cu ceva uleiuri sau o crema dar va rog sa fie de incredere! DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| AlexCiobi a răspuns:

Eu folosesc crema skin control de la elmiplant
Pe mine m-a ajutat sa scap de cosuri ma dadeam 1 pe zi
Utilizarea:
Iti umezesti putin fata
Dupa te dai cu crema
St 2-3 min sa se usuce
Si dupa te clatesti cu apa
Eu faceam asta in fiecare seara si acum nu prea mai am probleme
Sper sa te ajute si pe tine
Succes!

| stefan1998_5137 a răspuns:

Du-te la un salon si cerei sa iti faca tratamentul de curatare a fetei si incearca sa iti dai cu ulei de argan pe fata.