| OnlyTheScript a întrebat:

Imi zice si mie cineva daca chestiile alea cu orele fixe sau cu orele fara un minut sunt adevarate? PS: Voi credeti in astea? :S

5 răspunsuri:
| Fridăm a răspuns:

Mi s-a întâmplat de multe ori să mă uit la fix, în timp ce mă gândeam la o persoană şi nu s-a întâmplat nimic.laughing Sau când vorbeşti cu acea persoană, ai un mic pretext să'i reaminteşti că îl/o iubeşti.

| KiddaDot a răspuns:

Eh,sunt doar niste superstitii! laughing) Cateodata, ne place sa credem tot felul de porcarii, asta ne coloreaza viata. E bine sa fi visator, si sa crezi anumite lucruri! Cel putin..cat esti constient ca sunt doar niste copilarii. Have a nice day!:3

| OnlyTheScript explică (pentru KiddaDot):

Pfiu ce bine! laughing...de multe ori ma uit la ore fara un minut si imi da de inteles ca baiatul de care imi place nu ii mai place de mine.laughing

| KiddaDot a răspuns (pentru OnlyTheScript):

Heheh,stai linistita! Sunt doar niste copilarii laughing)

| Bombonyci_Lauriky_1996 a răspuns:

Eu ma uitam sa vad cat e ceasul si-mi dadea de fiecare data ora fixa laughing si nu credeam. la cate ore am vaz trebuia sa am de-a baieti dupa mine laughing laughing big grin