| Numai e:) a întrebat:

Credeti in chestiile astea ca la fix te iubeste si la si-un minut te iubeste si mai mult?

34 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cred în iubirea împlinită.
Pa, pa.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Acum vreo 40 de ani, cand aveam varsta ta, credeam, normal.
Acum, insa, mi-a trecut.
In copilarie, avem un milion de "superstitii" din astea care, peste ani, ne fac sa zambim cu nostalgie.
Mai vorbim peste vreo 20 de ani si o sa-mi dai dreptate.

| Flav a răspuns:

Mai degraba cred in Pinocchio.

| Floreenofficial a răspuns:

Nici gand!

| elena a răspuns:

La fix a crapat un drac, iar la si un minut doi draci.
Hai, mai @BuBu Mic chiar tu crezi in chestii de-astea? S-ar putea ca la fix sa se uite la altul si la si un minut, sa-si aduca aminte ca existi si tu.

| JeSa a răspuns:

Nu mă încred, în superstiţii!

daniela
| daniela a răspuns:

E o superstitie ca oricare. Crezi in superstitii

| Ana a răspuns:

Numai cred in din astea, daca ma iubeste sa-mi dovedeasca sau sa-mi zica big grin

| Alisa a răspuns:

Sunt doar niste superstitii, dar daca te face sa te simti mai bine, poti sa crezi, desi nu e nimic adevarat.

| cristi202 a răspuns:

Nu ceasul imi arata cit ma iubeste. Ea ma iubeste oricum, daca ma iubeste.

| daniDeeDee a răspuns:

Ei nah...

| zorialbi a răspuns:

Nu, pentru ca astea sunt superstitii.

| dyddyyyx18 a răspuns:

Nu. Poate doar asa sa zic la misto "ieta, e fix, cica m-ar iubi... oh go on"

| miauu a răspuns:

Ehh.
mai zic cate o data
dar :-J

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Sincer, nu.

| camelia1812 a răspuns:

Nu prea...adica eu ma uit prima data la 59. apoi la fix. apoi la si un minut, asta ce ar insemna? ca ma insala, apoi ma iubeste, apoi ma adoralaughing

| eveline a răspuns:

Am vra noi sa fie asa...doar sa ne mentinem speranta zicem asta.:XE distractiv...la fara 10 te insealahee hee

| eveline a răspuns:

Am vrea*

| georggyy a răspuns:

Eu nu happy...
Mai imi zic unii fixxx tbx... dar daca ma iubeste cu adevarat imi dovedeste!:*
KiSseSs`:*

| Happy a răspuns:

Da e adevarat love strucklove struck foarte adevarat love strucklove strucklove struck pupici kisskiss

| Simple Girl:X a răspuns:

Eehh...nu...niste superstitiihee hee

| angelinthedark a răspuns:

Dap pe naiba daca m-ar iubi de cate ori ma uit la fix ar fi ceva!

| dtte a răspuns:

Nu, nu cred! Dar imi ocupam si eu timpul cu ele si ma faceau sa ma simt putin mai importanta! Pe masura ce cresti, iti dai seama ca e doar pierdere de timp! Si inca ceva:suferi atunci cand tu,(crezand ca te iubeste), descoperi ca in realitate nici nu existi pentru el!happy

| ilovemusic a răspuns:

Nu cred in asa ceva.

| NomberOne a răspuns:

Nu e asa.la fara un minut te-a iubit, la fix te iubeste iar la si-un minut te insala. mi se intampla zilnic asta(sa vad ora fixa). nu cred in asta

| madDa_1471 a răspuns:

Eh...nu prea... da e amuzant uneori laughing

| nykgio a răspuns:

Neah!

| lorytza a răspuns:

Nu cred, sunt doar chestii de amuzament, la fix te iubeste, la si un minut se gandeste la tine si la si jumate iti pui o dorintalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chestii copilaroase