| Merishoor a întrebat:

Sall
Am 14 ani si vreau sa fac rost de bani
Cum pot face
Poate sa ma angajeze sa vand pliante brosuri
Sunt Baiat
Funda +Vot

Răspuns Câştigător
| Alllllexandra a răspuns:

Daca ai 14 ani inseamna ca ai buletin.Te poti angaja la un restaurant,sau stiu si eu, sa ajuti campaniile de vanzari sa-si vanda produsele, propunandu-le prietenilor.De exemplu eu sunt fata si am tot 14 ani si vreau sa ma inscriu la avon si din astea.Dar nu cred ca ar merge si pentru tine pentru ca u esti baiat.In fine iti urez succes:*

6 răspunsuri:
| Lace a răspuns:

Sincer nu cred că te angajează cineva la vârsta asta.De ce să pui osul la treaba de acum, când în viitor o să te saturi de aşa ceva.
Baftă.

| Alllllexandra a răspuns:

Ms pentru funda.

| adyy33 a răspuns:

Apucate de FURAT telefoane sau mp 3 din astea care se cauta

| touran a răspuns:

E riscant la furat trebuie sa ai in sange hotia laughing mai bine daca ai avea macar eu stiu 100 de lei ai lua un telefon l-ai da cum 120 de lei din aia 120 iei altul si tot asa putin cate putin happy eu am 15 si mi-am luat niste boxe si un mixer profesionale am dat 50 de mil ( lei vechi ) bine a dat tata laughing si plec cu baietii la nunti imi da putin cate 3 milioane de nunta dar nu fac nimic doar ma distrez si mai si cant cu voceawinking

| norisbv a răspuns:

La furat cu tinelaughingrolling on the floorlaughing)

| ovixul a răspuns:

O solutie buna daca te pricepi la fotbal baga la pariuri ca uite eu scot dintr-un leu fac 200-300 lei castig la pariuri si mai joc si aparate laughing))))