| Crocodilul01 a întrebat:

happy Vreau sa castig ceva bani in vara asta si ma gandeam la ce e mai usor:impartit pliante/ziare/brosuri etc.
Stiti vreo firma,un numar de telefon,ceva? Dar seriosi, poate din proprie experienta!
Sunt din Iasi(18 ani)!
Multumesc happy happy

1 răspuns:
| Cosmin_Bundache_1997 a răspuns:

Cum sa faci bani online? am gasit un site care chiar functioneaza http://Earn4Share.com/? id=64285 poti castiga nelimitat si primesti si un bonus de inregistrare de 25$.Pe zi castigi minim 200$.Nu trebuie decat sa vedeti daca vi se potriveste aceasta metoda.Dar pentru mine este cea mai buna castig 5000$ pe luna chiar si mai mult.