| HelpBoy a întrebat:

Sall am si eu o intrebare Naruto manga e continuarea de la naruto shippuden? si daca nu e este naruto mai are vreo serine in afara de cea veche si de shippuden?

3 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Nu,naruto manga este un comic book adica niste benzi desenate japoneze denumite de japonezi ''manga'', si s-ar putea sa mai apara o alta serie nu sunt sigur... Funda?big grin

| DarthNiger a răspuns:

Apropo in manga, sunt desenate toate episoadele din amandoua seriile naruto, adica ca sa nu mai stai sa astepti un episod anime, arunci niste ochi prin manga si vezi urmatoru episod care apare in loc sa mai astepti animeul.happy

| larisagherghisan a răspuns:

Cred ca da, dar nu stiu pentru ca nu ma pricep la asa ceva!