| HelpBoy a întrebat:

Am si eu o intrebare Naruto manga e continuarea de la naruto shippuden? si daca nu e este naruto mai are vreo serine in afara de cea veche si de shippuden?

Răspuns Câştigător
| ndc a răspuns:

...puteam sa jur ca am mai raspuns la asta...
Ah, here it is: http://www.TPU.ro/......shippuden/
Nu te supara, dar incearca sa mai si cauti inainte sa intrebi.

2 răspunsuri:
| gabrilion a răspuns:

Manga este, mai exact, un fel de benzi desenate, in care se prezinta episoadele ce vor aparea, doar ca in alb-negru, dara multe detalii si da, mai exista naruto simplu, cand el este mic, daca vrei sa vezi ep, uitete pe anime kage

| Dodea_Dodea_Ionut_1997 a răspuns:

Am si eu o intrebare Naruto manga e continuarea de la naruto shippuden? si daca nu e este naruto mai are vreo serine in afara de cea veche si de shippuden?