| xIonutzu a întrebat:

Sall cum fac ca un moderator sa poata intra in panoul de control al siteului un site depe ucoz.ro i-am dat moderator la un baiat si nu poate intra in panoul de control ii zice parola gresita sau cv de genu plss imi zice cineva cum sa fac?

4 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Poate scrie el parola gresita... Daca la tine functioneaza corect parola, inseamna ca asta e problema.

| anutzaEu a răspuns:

Am si eu o intrebare:
Tu in ce limba vorbesti?
Eu una nu inteleg nimic...

| MickyloveAndySixx a răspuns (pentru anutzaEu):

Sinncer... nici eu nu inteleg mai nimic! laughing ceva cu un site laughing

nici eu nu sunt o experta la romana dar nici chiar asa... I don't want to see

| xIonutzu explică:

Se vede ca voi nu ati facut in viata voastra un site si habr nu aveti cei ala mai bine taceati dracu din gura sau poate nu stiti sa cititi dar cred ca habar nu aveti cei ala un site sau un panou de control si sa nu mai raspundeti la intrebari de genul asta ca va faceti dracu de ras