| byby_7642 a întrebat:

Sall maine as vrea ca parul meu sa stea cret sau ondulat ce as putea sa-i fac in afara de bigudiuri sau placa? impletit sau ce as mai putea? dau fundhappy

8 răspunsuri:
| narcisa a răspuns:

Dupa ce te speli pe cap lasi parul sa fie umed. dupa pui spuma si iei cateva suvite in maini si le presezi spre cap.si la urma il usuci cu uscatorul si tot la fel presezi parul cu uscatorul. sper sa fi inteles ce am zis daca nu da-mi un mesaj.la mine a functionat asta.
fundita?

| winchesters a răspuns:

Ai putea sa-ti impletesti tot capul codite. dar vzi sa fie cat mai mici.si maine cand il desprinzi te poti da cu spuma si s-ar putea sa stea cum dorestihappywinking:*

Tzuck:*
Funda?batting eyelashes

| love_1617 a răspuns:

Sa iti faci pletute multe

| Anonima_8669 a răspuns:

Poi impleteste o coada si dupa pune-o coc.

sau daca nu prindeti doua cocori. unu intr-o parte altu in cealata sau dopar unu.si dimineata date cu oleaca de spuma si iti va sta ondulat; x

am incercat; x

funda?batting eyelashes

| ♥ℓiαnα♥ a răspuns:

Hei
Poti sa folosesti si spuma, atunci cand este ud parul dai cu spuma, il ciufulesti :)) si te joci cu el.
Sau am mai vazut pe net un tutorial cu o fata care isi facea bucle cu niste hartii http://www.youtube.com/watch?v=WoZ2QGq0n4A
Sper sa iti fie de ajutor, succes :D.

| kry5tyna a răspuns:

Pai... dupa ce te speli pe cap iti faci 2 cocuri(trebuie sa ai parul ud)winkingla mine functioneazabatting eyelashes

| justme_4441 a răspuns:

Ai incercat ondulatorul? Sau spuma de par? Sau acea prie rotunda?

| justme_4441 a răspuns:

Ai incercat ondulatorul? Sau spuma de par? Sau o perie rotunda? Bafta