| Sadness12 a întrebat:

Cum as putea sa am parul ondulat fara placa sau fara bigudiuri?

6 răspunsuri:
| MetalHead04 a răspuns:

Dupa ce faci baie fa-ti 2 codite impletite si dormi cu ele, dimineata il desfaci si te bucuri de rezultat.

| Roxaname a răspuns:

Buna poti sa iti ondulezi parul daca iti pui o bentita pe cap si iti rasucesti parul in jurul ei fundahappy

| rosalinda985 a răspuns:

Dupa te speli pe cap iti faci doua cocuri, sau poti incerca astfel.mie mi-a reusit https://www.youtube.com/watch?v=Q_mrvcgTZ90 Fundaa?

| Tomcat13 a răspuns:

Poti sa-ti faci un coc pe parul ud (sau uscat, dar putin umezit). Dupa ce ti-ai realizt cocul, prinde pe el mai multe elastice de par in diferite pozitii...Asteapta o noapte sau cateva ore si apoi poti sa-l dai jos... Alta varianta sunt pletitele sau cu ajutorul unei bentite asezate pe par adaugi suvite groase intorcandu-le pe dedesubtul bentitei ( intr-un fel de a acoperi bentita cu par). Sper sa-ti fie de folos. kiss

| xNicky a răspuns:

Buna!
Poti sa iti ondulezi parul cu ajutorul unei bentite, exact ca in videoclipul urmator :) http://www.youtube.com/watch?v=BLeSKaPaUOA
Sper ca te-am ajutat :*

| IoanaOanea a răspuns:

Ondulator happy