| SoferTir a întrebat:

AM 12 ani jumate si aproximativ 1.62 m. Ce ziceti sunt inalt rau? Ce inaltime voi avea can ma voi opri din crestere?

4 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nu ești înalt, ești normal. Și nimeni nu îți poate răspunde exact la a doua întrebare, fiecare are perioade diferite de creștere accelerată sau mai puțin accelerată.

Baftă

| carminaburana43 a răspuns:

Trebuie sa vezi cit de inalt sunt barbatii din familia ta. Bunicul, tata.Baiatul meu a ajuns la inaltimea tatalui sau acum la 18 ani are 175 cm.

| Pandicorn123 a răspuns:

Nu esti inalt eu am 12 ani si jumatate si am 1. 68 cred daca nu mai mult happy e normal sa fi asa esti in crestere te vei opri nutiface griji funda?

| amykool a răspuns:

Eu zic sa nu te stresez ca eu am un prieten care are 13 si are inaltimea 1.75 nu te teme ca vei fi foarte foarte inalt cand o sa ai cam 1.70 nu o sa mai cresti mult deci eu zic cand te vei opri din crestere vei avea aproximativ 1.77 nu mai mult sigur! sper ca te-am ajutat big hug