| EDWARD96 a întrebat:

am 15 ani si nu stiu engleza aproape deloc as dori sa invat sa ma exprim sa port o conversatie sa pronunt, ortografia nu ma intereseaza pronuntia si sa ma exprim ofer funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aprob.

3 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Pai nici romana n-o stii prea bine, de ce ai vrea sa inveti engleza? Incepe cu baza.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Thunderstruck):

Aprob.

| neutrino a răspuns:

In fiecare oras mare exista astfel de cursuri.

| dodo2003 a răspuns:

Eu iti propun sa iei meditații, dar daca nu iti place atunci învață din cărți sau de pe net dar cel mai bine e sa iei meditații deoarece înveți mult mai rapid si mai corect