| vladdd16 a întrebat:

Am o problema mare. M-am indragostit de cea mai buna prietena a mea dar mi-e frica sa ii zic, nu as vrea sa se supere pe mine si sa nu mai vb niciodata. ajutati-ma! Ce sa fac?

7 răspunsuri:
| DiutzaAngel a răspuns:

Foarte multi asa sfarsesc si eu m-am indragostit de cel mai bun prieten si cred ca ar fi incantata dar sfat : daca stie ca nu prea ai fost cuminte va fi cam ciudat

| BellaSomerhalder a răspuns:

Baga-te sub plapuma impreuna cu ursuletul tau de plus si plangi, plangi, plangi.

| vladdd16 explică (pentru BellaSomerhalder):

Mai bine nu comenta decat sa te faci de ras

| BellaSomerhalder a răspuns (pentru vladdd16):

Dragutule, nu eu sunt cea care se face de ras, ci tu, prin intrebarile stupide pe care le pui.

| vladdd16 explică (pentru BellaSomerhalder):

Daca ti se par stupide de ce le razpunzi?

| BellaSomerhalder a răspuns (pentru vladdd16):

Ca sa fac dreptate!

| brunetatha a răspuns:

Nu se va supara, dai de inteles ca o placi prin anumite gesturiwinking sper ca te-am ajutatbig grin