| Loreleii a întrebat:

astazi mama m-a intrebat ce cadou vreau de Craciun.
nu stiu ce sa ii spun...
va rog sa imi dati niste sugestii dar sa nu fie ceva nici prea banal (papusi jucarii etc.) dar nici prea exagerate.

Răspuns Câştigător
| aliceXd a răspuns:

Nu stiu ce varsta ai, dar o sa ma orientez dupa "lorica99",ai avea 12 ani.Pai i-ai putea cere o zii intreaga la mall adica, sa-ti cumpere tot ce iti place, dar sa nu exagerezi si tu sau daca nu esti chiar adepta modei ii poti cere ceva ce ti-ai dorit mereu.Ai putea sa-i ceri obiecte decorative, sa-ti decorezi camera. Sper ca am fost de folos.