| ValentinFlr a întrebat:

Cum iti dai seama ca placa video a pc-ului e arsa? Eu am chemat pe cineva sa imi schimbe windows-ul si mi-a spus ca placa video e arsa dar eu habar nu aveam...

3 răspunsuri:
| ValentinFlr explică:

P.S: acum o am pe cea incorporata si nu imi merg jocurile din 2011-2012 sad

| Justlaugh a răspuns:

Iti dau un sfatbig grinaca asa s-a intamplat inseamna ca nu ai instalat bine driverul de la placa.Placa inca este buna! Asta mi s-a intamplat si mie si acum mi merge perfect!

| ValentinFlr explică (pentru Justlaugh):

Si zici sa o bag inapoi? Nu i cauzeaza daca e arsa?