| BluishAngel a întrebat:

Cum va simtiti in legatura cu faptul ca incepe scoala? Va bucurati ca ve vedeti colegii sau nici nu vrei sa auziti? Eu una nu sunt prea entuziasmata, parca a trecut prea repede vacanta. Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| EvilThoughts a răspuns:

Păăăăi...m-am cam plictisit acasa.Mai ales ca mama a stat pe capul meu toata vacanta,deci de abia astept sa inceapa scoala, sa imi vad prietenele, colegii.De profesori nu imi este dor, dar...asta e.Astept cu nerabdare vacanta de Pastelaughing

5 răspunsuri:
| Parisblue a răspuns:

Hm,pai din moment ce m-am obisnuit sa ma trezesc in jur de 11, o sa fie foarte obositor,yawn.si as sta toata ziua in pat, sa ma uit la seriale.atata tot.Colegii nu imi lipsesc foarte tarelaughing.i am vazut pe majoritatea in vacanta, soo.nu vad dc as vrea sa merg la scoala.:d

| AndiNyctophilia a răspuns:

N-am chef de absolut nimic, mai ales de tampitii de profesoricrying

| BluishAngel explică (pentru AndiNyctophilia):

La fel si eu crying. Cand ma gandesc la profesorii astia batuti in cap si la temele kilometrice pe care ni le da ma apuca groaza.

| AndiNyctophilia a răspuns (pentru BluishAngel):

Nu-mi mai aminti ca-mi fac cruce cu stanga sad

| CorleoneJr a răspuns:

Nici eu nu sunt prea entuziasmat de venirea scolii, dar astept sa imi revad colegii ca parca am inceput sa ma plictisesc in casa.