| TheCrisLv20 a întrebat:

Salut am 13 ani 180 cm si 75kg vreau sa slabesc 3 kg. cum sa slabesc?
P.S: sint baiat.

5 răspunsuri:
| mariukka a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=8cjTbxfGP-g

si sa ai un regim alimentar sanatos

| TheCrisLv20 explică (pentru mariukka):

Eu le indeplinesc pe acestea si ma antrenez cu halterele dar nu pot arde grasimea

| flore45 a răspuns:

Mergi la sala si faci doi in unu: si slabesti si faci patratele=dai fetele gata?happy

| TheCrisLv20 explică (pentru flore45):

Muschii sint insa este si grasime am patratele si muschi dar si grasime

| flore45 a răspuns:

Pai atunci ar fi cazul sa apelezi la ajutorul unui nutritionist daca vrei si faci sport (gen alergat si abdomene sau/si flotari)