| Andrei079 a întrebat:

Am 16 ani si vreau sa pun si eu o intrebare. Aseara 10 noiembrie am dormit singur acasa si s-a intamplat ceva ciudat. M-am pus in pat cu telefonul in mana uitandu-ma pe Youtube, apoi cand "m-a luat somnul" am pus telefonul pe noptiera si am adormit (si cu tvul deschis). Azi dimineata m-am trezit si ca de obicei voiam sa iau telefonul de acolo dar nu era, dupa ce l-am cautat cateva minute l-am gasit in cealalta camera(la 9m distanta). Acum nu imi dau seama cum a ajuns acolo. PS usile erau incuiate, nu avea cine sa intre.
Am zis sa intreb aici, poate aflu ce s-a intamplat(mai banuiesc ca e si somnambulism). Dar nu ma pricep.Va rog, seriozitate...

Răspuns Câştigător
| Yurisa a răspuns:

Poate te-ai trezit in toiul noptii si l-ai dus. Si eu patesc de multe ori ca ai mei sa vorbeasca cu mine sau sa ma trezeasca si sa adorm instant la 1 minut dupa. Si dimineata nu imi amintesc nimic din ce am zis sau facut. Cred ca nu ti-ai dat seama

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai sa fii sigur ca noi nu avem idee ce s-a intamplat. Da, probabil ai fost somnambul sau nu iti mai aduci aminte. TV-ul era inca aprins?

| Andreeush a răspuns:

Poate l-ai lăsat tu înainte să adormi și ai uitat.

| Sofer a răspuns:

1. Te-ai trezit din somn si te-ai dus la baie si luat telefonul cu tine.
2. O fantoma ti l-a mutat laughing

| Furnicuta000 a răspuns:

Eu de cand ma stiu ma trezesc cel putin o data pe noapte sa merg la baie si de vreo cativa ani incoace uneori nici nu imi amintesc ca am fost la baie, de asemenea daca fac ceva in drum spre baie (cum ar fi sa scot telefonul de la incarcat de ex) nu imi mai amintesc a doua zi. Nu inseamna neaparat ca ai o problema, mai ales daca s-a intamplat o singura data.

| aceafata01 a răspuns:

1. Erai somnambula
2.L-ai pus altundeva si nu iti mai amintesti ce ai facut
3. Daca erai cu cineva in casa ti l-au luat ei

| Stan_Andrei_1999_lacR a răspuns:

Poate parintii tai ti l-au luat si pus acolowinking