| frdthebest a întrebat:

am avut varicela! tocmai ieri au trecut cele 2 saptamana.nu am avut complicatii ba chiar nici febra nici mancarimi prea mari... a fost mai mult o relaxare acasa pe timp de scoala! inca mai am pe corp putine bubite uscate bine inteles pe spate si pe burta ...Intrebarea este daca pot iesi afara chiar daca am aceste bubite? Multumesc anticipat! O seara buna!

Răspuns Câştigător
| AndreeaDenisa0778 a răspuns:

Hei.eu inca mai am.:-s.eu am avut complicatii, am avut de vreo 3 ori febra 39. 9. si ma simteam slabita.ma dureau urechile (pentru ca toate organele, ganglionii.si ce mai avem noi prin corp erau inflamati). eu mai am 2-3 bube. azi am mers la doctor si mi-a spus ca pot iesi afara! Deci poti iesi si tu :* Funda?hee hee

1 răspuns:
| frdthebest explică:

Ms pentru raspuns! chiar aveam nevoie de un raspuns promt!