| CreeperHelp a întrebat:

Salut.Am nevoie d o carte, despre dedublarea astrala si vreau sa imi rcomandati una in care sa scrie absolut totul despre asta si sa aiba si tehnici si pregatiri(adica exercitii de relaxare,concentrare, transa si altecele)
Sa nu fie cea al lui Wiliam nustiucum ca nu am nevoie.Pot fi si in engleza dar pe cele in engleza sa le pot gasi in format pdf. Funda

1 răspuns:
| kaudia25 a răspuns:

Exercitii de Dedublare Astrala.

http://www.scribd.com/doc/69444353/Exercitii-de-Dedublare-Astrala

Succes