| cuticaadrian2 a întrebat:

Am o poveste cam lunga si sper sa o cititi pe toata.
Parintii mei sunt despartiti, iar tati mi-a facut o vila in Craiova(El lucreaza in Italia). Ideea ca pana la vara o sa fie gata si el o sa mai ramana cativa ani acolo.
Eu am 15 ani, la anul o sa merg la liceu(clasa 9), eu acum stau la bunici si daca vreau o sa pot sta singur acolo.
Acum nu stiu ce sa zic, totusi m-am gandit ca o sa pot da petreceri si sa mai vin cu fete pe acasa cum o sa fiu singur.
La liceu care vreau eu sa ma duc sunt multe fete de la tara care stau in chirie si m-am gandit ca poate reusesc eu ceva.
Voi ce-ati face?

Răspuns Câştigător
| Dumitrescu_Marius_1995 a răspuns:

Sincer as face acelasi lucru.dar daca stau sa ma gandesc mai bine.e pacat totusi de munca tatalui tau si zic mai bine sa comunici cu dumnealui tot ce vei face sa vezi daca e de acord, si in plus nu poti sa stii peste ce fel de oameni dai...
Sper ca ti-am fost de ajutor.

| cuticaadrian2 explică (pentru Dumitrescu_Marius_1995):

Salut
Inteleg ce vrei sa zici, dar nu ma refer chiar la ceva serios, adica nu vreau sa stau permanent ci doar un fel de "vacanta" de o saptamana sa mai dau cate o mica petrecere sau ceva.
Ce partea cu fetele ce zici? Eu am mai mult prieten care au cam reusit si ma gandesc eu de ce n-as putea

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca zici ca te descurci sa locuiesti singur eu zic ca da, sunt mult mai multe avatantaje dar ai grija sa nu ajungi influentat prea rau de anturaje.