| cuticaadrian2 a întrebat:

Am o poveste cam lunga si sper sa o cititi pe toata.

Parintii mei sunt despartiti, iar tati mi-a facut o vila in Craiova(El lucreaza in Italia). Ideea ca pana la vara o sa fie gata si el o sa mai ramana cativa ani acolo.

Eu am 15 ani, la anul o sa merg la liceu(clasa 9), eu acum stau la bunici si daca vreau o sa pot sta singur acolo.

Acum nu stiu ce sa zic, totusi m-am gandit ca o sa pot da petreceri si sa mai vin cu fete pe acasa cum o sa fiu singur.

La liceu care vreau eu sa ma duc sunt multe fete de la tara care stau in chirie si m-am gandit ca poate reusesc eu ceva.

Voi ce-ati face?

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Nu da petreceri, in felul asta iti asumi o obligatie de care nu mai scapi. Nici nu spune colegilor de vila, iti vor cere cheia si poti avea fel de fel de probleme.
Amenajeaza perfect o baie si un dormitor si invita fetele la tine. Faptul ca ai unde le duce iti va da un avantaj foarte mare si le vei putea lua la rand pe cele care si-au inceput viata sexuala si vor sa experimenteze diversitatea.

| cuticaadrian2 explică (pentru SkyPilot):

Ai dreptate la faza cu petrecerile, cat despre fete nu cred ca voi reusii foarte multe caci sunt cam timid de felul meu. Daca vrei sa vorbim mai multe da-mi mesaj cu emailul tau

| Raduuu95 a răspuns:

Gandeste te ca a sta singur nu se rezuma numai la petreceri, prieteni, betii, fete, etc. Daca vei fi in stare sa te intretii singur (curatenie si alte cele) da, este foarte bine. Cu fetele in gazda nu cred ca vei gasi pe cineva indiferent cat de ingusta la minte ar fi fata respectiva. Bafta

| cuticaadrian2 explică (pentru Raduuu95):

Salut,nu ma refeream neaparat sa raman permanent, poate provizoriu cate o saptama, adica nu sa stau sa fac curat si restul deoarece sunt inca un copil plus ca sunt mai multe la mijloc.Nu stiu ce sa zic si cu fetele, am mai mult prieteni care au cam reusit multe