| anonim_4396 a întrebat:

Salut,

Am o prietenă de 12 ani si eu tot am 12, noi mergem acasă împreună ia find la blocul vecin, ieșim pe afară ba o înghețată ba ne jucăm copii de la bloc si lista continuă. Așa. Și noi chiar ținem unul la altul.
Cum le putem spune parintilor? Adica nu suntem "iubiți".

Pa trebuie sa plec.

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă țineți unul la altul, și faceți toate astea împreună. sunteți iubiți. Dar ca să nu se sperie părinții că folosiți vorbe mari, să îi anunțați că sunteți prieteni.

| Idk8274 a răspuns (pentru sadrian46):

Eu nu consider ca suntem iubiți, poate diar prietenii foarte buni.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Dar cum de la vârsta asta ai o „prietenă"?

| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Uni au genetici mai bune csf

| Idk8274 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Nu știu... la școala de înțelegeam bine. Eu o mai ajutam cu unele chiestii și așa.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru sdfsfsdfsdfsdf):

„norocul" unorawinking

| Idk8274 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

happy

| Cariba1929202 a răspuns:

Pai probabil o sa va certe, dar poti spune mamei : -Mami mie imi place de o fata si ei de mine, ne intelegem bine pot sa vorbesc si sa stau
cu ea?