| SweetyღGirl a întrebat:

am o problema cu ipodul meu.il tin foarte mult la incarcat pana imi apare ca e incarcat complet. dupa ce ascult cateva melodii, desi jumatate din baterie e verde mi se inchide si imi zice ca trebuie incarcat.e normal?

1 răspuns:
| EuSuntAnonim a răspuns:

Salut, Nu nu este normal, poate ai instalat un ( SOFT ) mai nou! Așa a patit unchiul meu si al tine toată ziua la ancarcat, bateria lui unchiul meu al tine la ancarcat pana se face 100% la 100% după ce se descarca pana la 50% se opreste... Sper ca te-am ajutat!