| Raicea_Edi_1992 a întrebat:

Am si eu o intrebare..pt voi pentru cine ma poate ajuta! ei bine iubesc o fata enorm de mult.dar pana sa realizez ca o iubesc am ranito enorm..nu o apreciam deloc..insa ea a avut rabdare cu mine ma asteptat.bun. dupa ce am realizat ca o iubesc m-am schimbat am inceput sa ii acord atentie ma purtam altfel cu ea ne intelegeam foarte bine dar..de cateva zile nu stiu ce se petrece cu ea ca se enerveaza din absolut orice nu ii mai place nimic din ce spun din ce fac. oare se razbuna pe mine pentru cum m-am purtat cu ea cand eram mai rece? acum ne intelegem perfect peste cateva minute se schimba la 90 de grade.va multumesc!

Răspuns Câştigător
| DoKyRo a răspuns:

happy simplu. spune'i ca'ti pare rau pentru tot ce i'ai facut si ca o iubesti, apoi sarut-o...nu te va ierta. dar va aprecia sarutul si veti continua relatiabig grinhappy

1 răspuns:
| Raicea_Edi_1992 explică:

O iubesc atat de mult..ar fi pacat sa o pierd