| MillionDollarBaby a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu pc`ul, merge greu, e obosit, e vechi s.a.m.d, problema e alta, cand vreau sa ii schimb windowsul, in timpul procesului calculatorul se opreste brusc, nu se opreste mereu in acelasi loc cand mai spre sfarsit cand la inceput. care ar putea fi problema? pana acum cateva luni totul mergea brici la instalare, am incercat vreo 2-3 versuni de windows XP si nimic. tot la fel, ar putea fi sfarsitul pentru el?laughing)

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Daca instalezi acelasi sistem de operare pe care l-ai avut si care a mers bine, atuci trebuie sa cureti calculatorul de toate programele inutile si de cele pe care calculatorul nu este capabil sa le ruleze. Mare grija de unde si cum descarci XP-ul.