| alexandra_2113 a întrebat:

Am si eu o problema : mi-a intarziat menstruatia 3 zile. Cred. Luna trecuta mi-a venit pe 5 iar acum doua luni pe 3, aam facut sex neprotejat dar nu a ejaculat in mine...este posibil sa fiu insarcinata? Ce trebuie sa fac?

5 răspunsuri:
| SimonaSimona01 a răspuns:

Pentru a fi mai sigura fa un test de sarcina.

| BornToBeLoved a răspuns:

Sa fii atenta pe viitor, momentan speram sa nu ai nimic

| bibyyutza a răspuns:

Daca iti vine menstruatia nu ai cum sa ramai gravida mai ales ca nu a ejaculat in tine. Nu iti fa griji

| alexandra_2113 explică (pentru bibyyutza):

Si cat sa mai astept? Ca ma crizez pe aici, plus ca ma cam dor sanii de 2 zile

| alexandra_2113 explică (pentru bibyyutza):

Sunt in paranoia, deja am tot felul de simptome.