| Anonimity a întrebat:

Am un iphone 3gs de 8 gb si nu stiu ce sa fac, adica cand intru in app store sa descarc facebook sau un joc ceva, imi spune ca imi trebuie ios 4.3 parca,ce sa fac ca sa pot sa descarc ceva? Va rog sa-mi explicati mai in detaliu, azi l-am luat si nu stiu nimic despre el, pana acum am avut unul cu android si e o mare diferenta

Răspuns Câştigător
| AdonnAdonnis a răspuns:

Da pe iphone 5 3gs nu se poate descarca facebook jocuri se poate ca si eu am iphone 5 dar facebook nu se poate dar cred ca la jocuri nu iti merge deoare ce nu ai net