| Andreeaa221 a întrebat:

Vreau sa imi descarc aplicatia facebook pentru iphone 3G. Mi-am facut cont pe itunes, dar nu stiu cum sa downoaldez facebook. Imi explicati si mie?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in App Store da ''click''jos pe Search ->in bara de cautare scrie Facebook si alegi din rezultate facebookul care este potrivit pentru versiunea ta de IOS -> ''click'' pe Free -> Install App.
Bafta!

| Ionela_Maria_1997 a răspuns (pentru neluL):

Imi cere un cont ID de Apple ce trebuie sa fac?

| oannapg a răspuns:

Intri în AppStore și cauți aplicația Facebook. Apoi, o descarci. :-)

| AspirinaDeInima a răspuns:

Si eu am iphone 3gs si a trebuit sa ma loghez cu app store (email si parola) pe un alt dispozitiv cu un ios mai mare sau chiar de 7. Apoi intri de pe telefonul tau in appstore, cauti facebook si apoi dai download. Apoi o sa iti dea ca nu e compatibil cu ios care il ai si dai download si o sa mearga. Asa am facut si eu. Succes!

| Bucur_Marian_1972 a răspuns:

Vreau sa imi descarc aplcatia Facebook pentru Samsung galaxi 7 edge