| flash2002 a întrebat:

Am varicela si am rupt vreo 2-3 bubite. Mi-a ramas semn. Cum pot scapa de aceste semne? Am auzit ca Bitterul Suedez e bun pentru asa ceva! Ajutor, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Mmonicuta a răspuns:

Salut,

Te sfatuiesc sa consulti un medic dermatolog, care iti poate prescrie un tratament personalizat, in functie de nevoile tale.

E cel mai in masura sa te ajute! Mergi la medicul de familie, iti da un bilet de trimitere la dermatologie, iar consultatia va fi gratuita! Nu ai nimic de pierdut, ci doar de castigat.

Succes!