| syjey a întrebat:

Am auzit ca pentru gropitele de dupa varicela ca tratament este bun bitterul suedez si cu crema de galbenele, vreau sa stiu, cum se aplica?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| biuuu a răspuns:

Pai pui pe putina vata un pic de bitter suedez si te tamponezi pe fata.
dupa ce se usuca te faci cu crema de galbenele
si incet iti vor trece
sper ca ti-am fost de folos
bye:*

1 răspuns:
| dafna a răspuns:

Sincer eu am o retinere in a folosi bitter suedez pe fata. Galbenelele sunt cunoscute pentru puterea lor de regenerarea a pielii, poata gasesti o crema de fata cu galbenele si poate folosita zilnic se vor vedea in scurt timp efectele.Bafta multa!