| CVE12 a întrebat:

Salut, prieteni am o intrebare legata de o fata si anume cum as putea sa fiu cu ea sau sa-mi dau seama daca ma place, avand in vedere ca nu ne cunoastem de mult timp, e cu 1 an mai mare si vorbim, glumim, dar nimic mai mult, dar totusi mereu gasim subiecte pentru a vorbi unul cu altul. v-as ruga sa imi spuneti cum as putea sa o cuceresc.

Răspuns Câştigător
| gabrielaandreea99 a răspuns:

Gandeste-te ca daca nu vorbesti cu ea nu vei reusi sa fi cu ea niciodata, fa-ti kuraj si vorbeste, gaseste diferite motive: spune-i sa te ajute la ceva exercitii, chiar daca sunt simple, poti gasi multe motive

sper ca te-am ajutat

fundita?

3 răspunsuri:
| gabrielaandreea99 a răspuns:

Daca vorbiti destul de mult s-ar putea sa ii placa deja de tine, chiar daca e cu un an mai mare. incearca sa o intrebi daca vrea sa fie cu tine, iar daca zice nu, zii atunci k vreti sa fiti doar prieteni. nu poti forta pe nimeni sa ta placa.

| CVE12 explică (pentru gabrielaandreea99):

Dar am incercat de cateva ori sa i spun dar m-am blocat

| CVE12 explică (pentru CVE12):

Nu e chiar asa de usor