| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete big grin
Cel mai bine este sa intreb o fata deoarece ele stiu cel mai bine laughing

Ok, deci sa incepem big grin

Sunt baiat, am 16 ani... in fine, mie imi place de o fata pe care am vazut-o pe facebook. Ea este cu 2 ani mai micuta, dar pe mine nu ma intereseaza asta, ideea este ca ea este acum la scoala generala la care am fost si eu. Inca nu ne cunoastem.

Si vreau sa o "abordez", si vreau sa stiu cum ar fi mai bine sa intru in vorba cu ea si sa nu-i las o impresie proasta si sa o "cuceresc"

Cel mai bine este sa aflu asta de la fetewinking
Deci mersi mult fetelor daca ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| Deeeni a răspuns:

Pai sa vedem...Mie sincer mi-ar placea sa ma bag ein seama sa-mi zica ca poze mea de frumoasawinking Si sa numi dea impresia de un vagabond. Spune-i ca si tu ai fost la aceeasi scoala. Intreab-o cum sunt porfesori si dupa ce te intalnesti cu ea fata in fata de abia atunci cred ca ar fi normal sa-i spui ca o placi. Ca daca ea vede ca esti un simplu baiat de pe facebook nu o sa te bage in seama ...Bafta! happy

| RemusAndrei a răspuns (pentru Deeeni):

Poate sa nu'i pese de ce o intreaba...

| Deeeni a răspuns (pentru RemusAndrei):

Poate...happy

8 răspunsuri:
| Gabica a răspuns:

Depinde ce gen de fata e.
Poate fi genul de fate careia ii place sa se dea toti la ea, sa ii zica cat de frumoasa si extraordinara e etc. si atunci asa faci, ii dai like la toate pozele si comm si o abordezi pe chat si ii spui ca te-a impresionat cat de frumoasa e.
Dar daca este mai cuminte si desteapta, incearca sa observi ce ii place(uita-te lac ce a dat like) si vorbeste cu ea pe tema asta si apoi treci si la intrebari mai personale.

| papusica987 a răspuns:

Lasa-i un com la o poza, spune-i ca e frumoasa.
apoi intra pe chat si intreab-o una alta, va cunoasteti mai bine love struck
daca te place nu va fi foarte greu.

| DorelExpertu a răspuns:

O intrebi ce face si daca nu se combina (90%esec garantat daca imi urmezi sfatul)laughing

| Darkangelzn a răspuns:

Hey eu zic sa ii spui direct ca o placi si ca varsta nu conteaza adica mai bine fi tu insuti ca e cel mai bine funda?!

| MasterOfTheDarkArts a răspuns:

Intra in vorba cu ea..intreab-o ce mai e pe la scoala, vorbeste cateva zile cu ea ca simpli cunoscuti, o scoti afara sa vorbiti si te comporti ca un prieten, e micuta si e posibil sa aiba emotii asa daca vede ca esti cat se poate de normal se mai linisteste sa zic asa..mai vorbesti cu ea cateva zile si apoi ii zici ca o placi o sa fie mai usor succeshappy

| smaraher a răspuns:

Daca e o fire naturala vei vedea ca se va emotiona pentru ca vede ca esti mai mare decat ea.Fii natural, si o sa vezi ca va merge...Incercarea moarte n.are! Bafta:*:*