| daniel2588 a întrebat:

Salut,am visat o pisica extrem de frumoasa si feminina,nu stiu ce culoare era dar stiu ca statea pe umerii mei si ma strangea tare de umeri/brate si simteam o caldura,simteam dragoste, ar putea cineva sa imi zica ce semnifica?

Răspuns Câştigător
| Me01 a răspuns:

Buna
www.visele.ro/cauta.php?vis=Pisica
Vezi aici.

| daniel2588 explică (pentru Me01):

Nu m-a ajutat cu nimic

| Me01 a răspuns (pentru daniel2588):

Ok. Ce pot face?

| daniel2588 explică (pentru Me01):

Nu stiu, as fi vrut un raspuns mai detaliat legat de ce am visat eu nu de ce scrie in carti

| Me01 a răspuns (pentru daniel2588):

Pai atunci ai nevoie de o ghicitoare de vise si nu cred ca exista pe TPU asa ceva.
Scuze ca nu te-am ajutat dar nu știu ce semnifica visele.

| Me01 a răspuns (pentru daniel2588):

Multumesc
O zi frumoasa

6 răspunsuri:
| Anndreeacatalinna a răspuns:

Pisica sau pisoi de vei visa socoteste ca vezi femeie hoata
pisica muscandu.te de vei visa inseamnca ca vei fii rau sfatuit.
pisica miorlaind de vei auzi in vis reputatie rea arata.
pisica vazand in vis inseamna necaz, inselatorie, tradre
pisica salbatica de vei visa vrasmasie, cearta inseamna
Astea nu sunt spuse de mine, le.am luat dintr.o carte de explicatie a viselor!